Збираємо меблі самі

Перш ніж йти за покупкою в меблевий магазин, необхідно заздалегідь уважно зробити заміри площі, на якій розташується ваш новенький шафа, ліжко і стіл. При розрахунках врахуйте, що у вас повинно не тільки залишитися досить вільного місця в приміщенні, важливо, щоб за своїми розмірами меблі органічно виглядала в вашому домі.

Чому це так необхідно? Ті покупці, які купували в свій маленький будинок з невисокими стелями шафа значних розмірів, відчували себе справжніми карликами поряд з цим "Громилом".

Дотримуйтеся золотої середини: не купуйте занадто мініатюрну або гігантську за своїми розмірами меблі - від цього ви тільки виграєте.

Визначiться з матеріалом

Дуже важливо розуміти, з якого матеріалу вам потрібно меблі. Найчастіше в меблевому виробництві використовуються:

Деревно-стружкові плити (попросту ДСП), композитні матеріали з деревини і фанера.
Як правило, такі матеріали використовуються для виробництва меблів цінового сегмента "економ".

ДСП - сам по собі не дуже надійний матеріал. Бували випадки, коли матеріал буквально розсипався від одного хорошого удару кулаком.

МДФ - також є матеріал з пресованого деревного волокна. Зовні практично нічим не відрізняється від справжнього "дерева" і має достатню міцність.

Фанера - також часто використовується в виготовленні меблів. Це легкий і міцний матеріал, екологічно чистий і безпечний. Створюється з листів шпону, склеєних між собою.

Ламінат і натуральний шпон.
Ці матеріали дорожчі порівняно з попередніми. Ламінат являє собою численні шари пластика, склеєні з фанерою. Зовні практично не відрізнити від натурального дерева, на відміну від якого ламінат не вицвітає з часом. Крім того, цей матеріал досить-таки міцний і довговічний.

Натуральний шпон - це тонкий "шар" рідкісних порід дерева, таких як ебенове і червоне, нанесений на поверхню з більш простих матеріалів (наприклад, з сосни). Купуючи меблі з натурального шпону ви вбиваєте відразу двох зайців. По-перше, ви стаєте власником меблів найвищої якості з розкішним текстурованим малюнком. По-друге, вартість цього матеріалу цілком прийнятна.

Деревина твердих порід
Безсумнівно, найміцніший і найдорожчий матеріал. Ідеально підходить для конструкцій, яким доводиться витримувати серйозні вагові навантаження. Часто вони з'єднані по типу "ластівчин хвіст" і мають прекрасне захисне покриття.

ПІСЛЯ ЦЬОГО НЕОБХІДНО ДАТИ ВІДПОВІДІ САМОМУ СОБІ НА ДЕЯКІ ПИТАННЯ:
У чому полягає політика компанії щодо повернення товару? Чи потрібна в цьому випадку розписка? Чи повинні ви будете платить за товар, якщо щось пошкодиться під час транспортування?
Дізнайтеся, чи є у даної компанії служба безкоштовної телефонної підтримки клієнтів? Це може виявитися дуже корисно для вас.
Чи знаєте ви досить про матеріал, з якого виготовлена ​​ваша меблі? Наприклад, у багатьох випадках, матеріали з включеннями деревних порід можуть іменуватися "деревом". В цьому випадку ви можете отримати виріб як з тендітної сосни, так і з "міцною" вишні.

ВОЗЬМИТЕ ДЕЛО В СВОЇ РУКИ!
Якщо продавець не знає відповіді на ваше запитання і тільки знизує плечима у відповідь, телефонуйте в сервісний центр або на гарячу лінію. У них ви можете отримати іншу корисну інформацію, яка не вказана на етикетці. Скористайтеся цими корисними порадами перед тим, як зробити важливу покупку.

ТЕПЕР ПОГОВОРИМО ПРО ТЕ, НА ЩО СЛІД звернути увагу при КУПІВЛІ МЕБЛІВ
ОТКРОЙТЕ КОРОБКИ З ДЕТАЛЯМИ ЯК МОЖНА РАНІШЕ.
Чим раніше ви виявите неприємний сюрприз, тим краще. Це може бути і відсутні деталі, подряпані або сколені елементи. Якщо доставка була здійснена не належним чином і деякі елементи "постраждали", компанія буде зобов'язана замінити їх за свій рахунок.

Коли настає пора приступити до справи, зверніть увагу на попереджувальні написи на упаковці, типу "верх!" або "не відкривати за допомогою гострих предметів!". Повірте, не варто нехтувати цими застереженнями.

ПРАВИЛЬНО Організуйте свій РОБОЧЕ МІСЦЕ
Найкраще проводити збірку меблів саме в тій кімнаті, де вона і буде розташовуватися. Таким чином, вам не доведеться перетягувати її вгору по сходах або розбирати і збирати заново, якщо вона, наприклад, не «пролізе" в дверний проріз. Подбайте про це заздалегідь і ви позбавите себе від маси можливих проблем!

Не забувайте належним чином підготувати і робочу поверхню!

Працювати слід тільки на твердій поверхні - заздалегідь приберіть подалі килими та інші декоративні покриття для елементи. Крім того, не забудьте покрити підлогу захисною плівкою - подбайте про збереження підлог в квартирі завчасно.

Намагайтеся УНИКАТИ НАЙПОШИРЕНІШИХ ПОМИЛОК ПРИ САМОСТІЙНІЙ СКЛАДАННЯ МЕБЛІВ
1. Не допускайте розтріскування деревини під час роботи з молотком. Використовуйте ізоляційну стрічку на оброблюваної поверхні. Коли цвях вже успішно забитий, ізоляційну стрічку можна видалити.

2. Бережіть пальці! Для цієї мети вам може стати в нагоді магнітний тримач цвяхів (ThumbSaver). У цього пристрою загострена магнітна головка, яка притягує до себе шурупи, цвяхи і скоби і міцно їх утримує на одному місці - тобто виконує цю роботу за вас!

3. Не створюйте жахливих ущелин між деталями. Деталі повинні щільно і грунтовно прилягати одне до одного.

4. Не робіть дурних помилок під час роботи. Під час роботи у вас в руках обов'язково повинен бути зажим з пружиною. Це нехитре пристосування допоможе зберегти вашу меблі від появи безлічі небажаних подряпин.

5. Не варто намагатися вкручувати шурупи в раніше просвердлені отвори. Щоб легко впоратися з цим завданням, вам варто натерти поверхню отворів звичайним шматком туалетного мила і тоді шурупи увійдуть в дерево набагато легше.

Отже, ваша меблі зібрана. Хочете внести в неї трохи індивідуальності і відчути творцем? Немає нічого простішого.

ОСЬ ЩО ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ!
УСТАНОВИТЕ коліщатках.
"Ролики" на ніжках меблів не тільки зроблять її більш високою, але і зручною в пересуванні. Прикрутити коліщатка, як правило, досить просто і з цим не виникає проблем.

"Відкиньте КОВЗАНИ"!
У багатьох книжкових шаф передбачені додаткові меблеві ніжки. Хочете, щоб меблі виглядала більш сучасно? Тоді зніміть їх!

"Перепрошивати" кріплення
У багатьох моделях меблів, на жаль, використовуються, малопріглядная, неестетичні дверні ручки. Купуючи нову гарнітуру, переконайтеся в тому, ч то вона цілком підійде не тільки до дизайну меблів, а й наявними роз'ємів.

МІНЯЄМО КОЛІР!
Пофарбувати в будь-який колір можна будь-які меблі, навіть з ламінату. В цьому випадку вам слід використовувати масляні фарби. Перед їх застосуванням поверхню необхідно зашкурить і заґрунтувати.


Коментарі

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.