Про компанiю

Наша компанія створена в 1993 році з великою історією успішних продаж  меблів. За цей період часу ми відкрили мережу меблевих магазинів в місті Кременчук:

  • меблевий центр «Бумеранг», пров. героїв Бреста, 45;
  • салон-магазин «Лінія інтер'єру», вул. Київська, 24;
  • студія меблів «Кухні Рода», вул.  Першотравнева, 49/10.

Ми стежимо за тенденціями всесвітньої моди на меблевому ринку і пропонуємо нашому клієнту якісні товари для втілення нових і креативний ідей в дизайні інтер'єру будь-якого приміщення.    

Серед категорій, представлених на сайті, виробів – меблі для дому (спальні, вітальні, передпокої, кухні, дитячі кімнати, м'які меблі, кабінети, дзеркала, елементи декору, лакшері, освітлення, домашній текстиль). Нашим клієнтам не потрібно витрачати час на пошуки окремих інтер'єрних товарів до запропонованих колекцій меблів. Для зручності ми створили на нашому сайті готові рішення меблів, аксесуарів та текстилю, підібраних нашими фахівцями та дизайнерами фабрик, які допоможуть створити найбільш вдалу підбірку до кожної колекції для будь-якого інтер'єру в різних стилях.

Наша компанія створює комфорт і зручнісь для покупців.

Міняйте Ваші інтер'єри, робіть життя цікавішим, а побут гарнішим, вишуканішим і досконалішим. А ми допоможемо Вам в цьому!